KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15846211
nr 1584 6211
Olle Ängkvist
(1922-2006), Sverige
Monogramsignerad, daterad -96. Blandteknik, bildmått. 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Olle Ängkvist, född 1922, död 2006, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:27:52
11/12 17:27:09